Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija iepazīstina ar savu darbu pasākumā ģimenēm “Laiks un laika rats” 2017. gada 22. maijs

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai un Muzeja naktij Šlokenbekas muižas teritorijā aizvadītajā sestdienā, 20.maijā, visas dienas garumā norisinājās dažādi pasākumi un aktivitātes ģimenēm, kuru laikā klātesošie varēja iepazīties ar operatīvo dienestu darbu un speciālo tehniku, tostarp arī ar Valsts policiju.

Sākot jau no pulksten 11.00 muižas teritorijā bērniem bija pieejamas dažādas radošās darbnīcas un atrakcijas, par kurām bija parūpējušies Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Valsts policijas stendā bija iespēja detalizēti aplūkot speciālo tehniku – ieročus, netrafareto un trafareto automašīnu, konvoja busiņu un motociklu. Mazākos pasākuma apmeklētājus īpaši priecēja Runča Rūda un Bebra Bruno sagatavotās aktivitātes un spēles. Valsts policijas darbinieki interesentiem palīdzēja rast atbildes uz jautājumiem par Ceļu satiksmes noteikumiem un darbu policijā – šo iespēju labprāt izmantoja ne tikai mazie pasākuma apmeklētāji, bet arī viņu vecāki.

Pasākuma norises laikā bija iespēja arī aplūkot Latvijas Ceļu muzeju, kurā apmeklētājus priecēja saistošs ceļojums muzeja ekspozīcijā, dažādas aktivitātes un eksperimenti, kā arī izstāde „Autobusu pieturas, būdiņas un paviljoni”. Savukārt dienas noslēgumā visus klātesošos priecēja koncerts “Tu un es”, kurā uzstājās Alex, Aija Andrejeva, Ieva Sugutova, Dināra Rudāne, A. Ieviņš&Colt.

 

Bildes no pasākuma pieejamas šeit.