Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aicinām uz vērienīgām ģimenes dienas un Muzeju nakts svinībām Šlokenbekas muižā, kurās piedalīsies arī Valsts policija 2017. gada 17. maijs

Šo sestdien, 20.maijā, Šlokenbekas muižā, Engures novada Milzkalnē ikviens aicināts uz Starptautiskās ģimenes dienas un Muzeju nakts svētkiem "Laiks un laika rats".

Dienas pirmajā pusē, no pulksten 11.00 līdz 15.30 pie muižas būs iespējams iepazīties ar ceļa tehniku un glābšanas dienestu darbu. Tur varēs sastapt Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus un apskatīt tehniku. Bērni varēs atkal redzēties un nofotografēties ar iemīļotajiem Valsts policijas tēliem – Runci Rūdi un Bebru Bruno. Valsts policijas stendā būs apskatāmi ieroči un speciālā tehnika, Prevencijas nodaļas stendā būs iespēja izspēlēt galda spēles, kā arī saņemt informatīvus materiālus par drošības jautājumiem.

Kopā ar mediķiem varēs pārrunāt rīcību smagos nelaimes gadījumos un uz manekena atsvaidzināt zināšanas par palīdzības sniegšanu kritiskās situācijās. Visas diena garumā bērni un viņu vecāki tiks iepazīstināti ar ugunsdzēsēja glābēja profesiju, ugunsdrošības jautājumiem un pareizu rīcību ārkārtas situācijās, kā arī viņiem būs iespēja apskatīt ugunsdzēsēju glābēju transportlīdzekli un uzmērīt aizsargtērpu.

Pie muižas būs atbraukusi arī speciālā policijas tehnika – ceļu policijas motocikls, policijas mašīnas, kā arī konvoja autobuss.

Valsts robežsardzes stendā būs apskatāms speciālais aprīkojums un ceļošanas dokumentu pretviltošanas paņēmieni. Tāpat tiks demonstrēts video ”Kā kļūt par robežsargu”, kas atspoguļo Valsts robežsardzes koledžas kadetu ikdienu.