Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Precizēts: Aizturam divus ļaundarus, kuri ar lāpstu un mačeti uzbruka savam kaimiņam 2017. gada 16. maijs

Ropažu novadā 14. maijā trīs personu vidū izcēlās ļoti ass strīds. Strīdu uzsāka divi brāļi, izsakot pārmetumus vīrietim, kurš dzīvo netālu kaimiņos. Pārmetumi iepriekš minētajam vīrietim tika izteikti par to, ka viņš esot izteicis necienīgas frāzes abu brāļu mātei. Gaisotnei kļūstot arvien saspringtākai, brāļi skarbo vārdu uzbrukumu nomainīja pret fiziskām darbībām. Proti, brāļi paņēma lāpstu un mačeti, un sāka sist savu kaimiņu tiktāl, kamēr cietušajam sākās spēcīga asiņošana.

Lai atbrīvotos no lietiskajiem pierādījumiem, brāļi sagūstīja cietušo vīrieti un aizveda uz netālu esošo mežu, kur viņu pameta.

Brāļi nebija pamanījuši, ka cietušajam kabatā atrodas mobilais telefons. Kad cietušais atguvās, viņš nekavējoties steidza zvanīt policijai.

Cietušā vīrieša meklēšanā iesaistījās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes Slepkavību novēršanas un atklāšanas nodaļas policisti un Salaspils iecirkņa policisti.

Kopīgiem spēkiem likumsargi cietušo atrada. Diemžēl vīrieša miesas bojājumi bija tik smagi, ka cietušā roku vairs nebija iespējams glābt.

Pēc informācijas saņemšanas par notikušo, policija nekavējoties izsludināja meklēšanā abus ļaundarus un mašīnu, kurā cietušais tika aizvests uz mežu.
Pirmdienas rītā, 15. maijā Daugmales iedzīvotāji ievēroja kādu aizdomīgu trešās sērijas “BMW”, un neredzētus, aizdomīgus vīriešus.

Nojaušot, ka šiem vīriešiem prātā varētu būt kas nelāgs, kāds no iedzīvotājiem drošības labad piezvanījis Reģionālās pašvaldības policijai, un atklājies, ka šī ir tā automašīna, kas izsludināta meklēšanā. Reģionālās pašvaldības policistiem ierodoties Daugmalē, neizdevās ieraudzīt meklēto auto, taču viņi pamanīja personas, kas atbildušas aculiecinieka aprakstam.

Kārtībsargi noskaidroja, ka šīs personas izsludinātas meklēšanā, tādēļ aizturēja abus ļaundarus.

Neilgi pēc notikušā abi aizdomās turētie nonāca Valsts policijas rīcībā un tika nogādāti Salaspils iecirknī.

Saistībā ar izdarīto noziegumu pret abiem vīriešiem tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta otrās daļas – par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šodien abām personām tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)