Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Tiek aizturēts vīrietis par automašīnu lukturu sērijveida zādzībām 2016. gada 5. decembris

Novembra beigās Valsts policijā tika saņemta informācija no vairākiem Mežciema un Purvciema mikrorajonu iedzīvotājiem, par automašīnu Volvo lukturu zādzībām. Lai novērstu zādzības un notvertu zagli, Rīgas reģiona Teikas iecirkņa policisti nolēma veikt operatīvos pasākumus, tajā skaitā pastiprinātu novērošanu iecirkņa apsargājamajā teritorijā.

28.novembrī policistiem patrulēšanas laikā redzeslokā nonāca kāds automašīnas Mazda vadītājs, kura automašīnas bagāžniekā atrada Volvo lukturu komplektu. 1986.gadā dzimušais automašīnas vadītājs, aizdomās par lukturu zādzību izdarīšanu, tika aizturēts.

Tajā pašā dienā Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja vīrieša lietošanā esošās garāžas adresi un veica tajā kratīšanu. Tās laikā tika atrasti 13 automašīnas Volvo lukturi, viens spoguļu komplekts un 28 lukturu turētāji.

Pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas zādzību, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādiem noziegumiem soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Trīs gadījumos noskaidroti lukturu īpašnieki. Šobrīd notiek darbs pie pārējo lukturu īpašnieku noskaidrošanas.