Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas Centrāltirgū aizturēti nelegālā alkohola un cigarešu glabātāji; aicinām iedzīvotājus ziņot par šādiem pārkāpumiem 2016. gada 28. novembris

Rīgas Latgales iecirkņa policisti regulāri veic pārbaudes Rīgas Centrāltirgū. Šonedēļ 22. un 23.novembrī tika veikti preventīvie pasākumi ar mērķi ierobežot nelegālo akcīzes preču apriti. Preventīvo pasākumu laikā tika aizturētas trīs personas par nelikumīga alkohola uzglabāšanu un pret viņām uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksa 170./2 panta. Tāpat aizturētas piecas personas par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu un uzsāktas administratīvās lietvedības pēc 169./3 panta. Kopā izņemti 15 litri alkohola un 24060 cigarešu (skat. attēlus).

Pārbaudes laikā konstatēts, ka nelikumīgās akcizētās preces tiek uzglabātas Rīgas Centrāltirgus kioskos vai to tiešā tuvumā.

Valsts policija aicina Rīgas Centrāltirgus pārdevējus neatbalstīt personas, kuras nodarbojas ar nelikumīgu akcizēto preču realizāciju Rīgas Centrāltirgū, un nepieņemt no tām nelikumīgās preces glabāšanā. Vēlamies brīdināt, ka par šādu preču glabāšanu ir paredzēta administratīvā atbildība saskaņā ar LAPK 169./3 un 170./2. panta, kas paredz naudas sodu no 70 līdz 700 eiro.

Vienlaicīgi lūdzam Rīgas Centrāltirgus pārdevējus un apmeklētājus sniegt jebkāda veida informāciju par nelikumīgu preču apriti Rīgas Centrāltirgū. Informāciju var sniegt telefoniski - 67086302, 67086322, vai arī elektroniski - ovg.latgale@riga.vp.gov.lv.