Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Divos Rīgas centra dzīvokļos atrasti un konfiscēti 300 grami marihuānas 2016. gada 21. novembris

Valsts policijas darbinieki saņēma operatīvo informāciju par to, ka Rīgā, Ziemeļu iecirkņa teritorijā jaunieši tirgo marihuānu. Saistībā ar šo informāciju tika uzsākts kriminālprocess.

Valsts policijas Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, noskaidroja abu jauniešu identitāti un atrašanās vietas. Šo pirmdien, 14.novembrī, likumsargi aizturēja 1992.gadā un 1994.gadā dzimušos jauniešus. Viņu faktiskajās dzīves vietās, Rīgas klusajā centrā, tika veiktas kratīšanas, kuru laikā kopumā atrada un konfiscēja 300 gramu žāvētas marihuānas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu pārvadāšanu, glabāšanu realizācijas nolūkā, ja šīs darbības izdarītas ar narkotiskajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.