Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par divu velosipēdu zādzību no tirdzniecības centra velonovietnes aizturēts vīrietis 2016. gada 16. novembris

Šā gada jūlijā vienas nedēļas laikā pie kāda tirdzniecības centra Rīgā, Latgales priekšpilsētā tika izdarītas divas velosipēdu zādzības. Abās zādzību epizodēs cietušie bija tirdzniecības centra darbinieki, kuri savus divriteņus bija novietojuši slēdzamā nožogojumā. Kad velosipēdu īpašnieki atgriezās vietā, kur bija atstājuši divriteņus, viņi konstatēja, ka nožogojuma vārtiņi ir uzlauzti un divriteņi pazuduši. Par notikušo abos gadījumos tika paziņots Valsts policijai.

Izmeklēšanas laikā likumsargi ieguva pierādījumus, kas apliecina 1977. gadā dzimuša vīrieša iespējamu saistību ar šiem noziegumiem.

Rīgas Latgales iecirkņa policisti noskaidroja aizdomās turamā vīrieša atrašanās vietu un šo svētdien, 13. novembrī, Rīgā viņu aizturēja. Aizturētais vīrietis atklājis, ka nozagtos divriteņus pārdevis nepazīstamām personām, taču policija skaidro to iespējamo atrašanās vietu.

Aizturētais vīrietis iepriekš sodīts par laupīšanām, zādzībām nelielā apmērā, kā arī ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti saistītiem noziegumiem.

Saistībā ar šovasar izdarītajām divriteņu zādzībām uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta no ietaises. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)