Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēti divi vīrieši par miesas bojājumu nodarīšanu meitenei 2016. gada 16. novembris

Pirmdien, 14. novembrī, ap pulksten 20.20 divas sešpadsmitgadīgas meitenes un piecpadsmitgadīgs puisis stāvēja pie veikala Rīgā, Zentenes ielā un sarunājās. Piepeši pie viņiem pienāca divi nepazīstami jauni vīrieši, kuri prasīja cigaretes. Jaunieši atbildēja, ka nesmēķē un ievēro veselīgu dzīvesveidu. Meitenes cigarešu vietā svešiniekiem piedāvāja konfektes.Šāds piedāvājums ļoti sadusmoja abus vīriešus, un viņi meiteni pagrūda. Pagrūstās meitenes draugs un draudzene centās viņu aizstāvēt. Tā rezultātā viens no vīriešiem tik spēcīgi iesita drosmīgajai draudzenei, ka viņa nokrita.

Par laimi, notiekušo bija pamanījis garāmgājējs, kurš izsauca mediķus un policiju. Tāpat atsaucīgais aculiecinieks palīdzēja aizturēt abus aizdomās turētos, līdz notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri abus vīriešus nogādāja policijas iecirknī. Savukārt cietušo meiteni mediķi nogādāja slimnīcā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas – par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šodien, 16. novembrī, 1996. gadā dzimušam vīrietim, kurš nodarīja miesas bojājumus meitenei, piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Savukārt otram aizdomās turētajam vīrietim, kurš dzimis 1994. gadā, piemērota policijas uzraudzība.

Izsakām pateicību nozieguma aculieciniekam, kurš nepalika vienaldzīgs un operatīvi rīkojās.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)