Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturam agresīvu autoservisa īpašnieku 2016. gada 10. augusts

Vakar, 9.augustā, ap pulksten 17.30 notikuma aculiecinieki ziņoja Valsts policijai par to, ka vienā Ķengaraga autoservisā izcēlies kautiņš, kurā ir viens cietušais. Ķengaraga iecirkņa policisti nekavējoties reaģēja uz aculiecinieku sniegto informāciju un izbrauca uz notikuma vietu.

Ierodoties konkrētajā autoservisā, policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis ieradies autoservisā, lai saremontētu automašīnu. Taču laipnas sagaidīšanas vietā, no autoservisa iznāca tā īpašnieks, kurš kļuva agresīvs un iesita klientam par to, ka viņš atradās autoservisa īpašnieka privātīpašumā.

Likumsargi aizturēja agresīvo autoservisa īpašnieku, kurš notikuma brīdī bija manāmā alkohola reibumā. Tika noskaidrots, ka autoservisa īpašnieks dzimis 1980.gadā un cietušais ir 1967.gadā dzimis vīrietis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.