Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Agresīvs riteņbraucējs uzbrūk policistiem – viņa savaldīšanai pielietoti speclīdzekļi 2016. gada 5. augusts

Vakar ap pulksten 23.50, patrulējot Ulbrokas ielā, ceļu policijas darbinieki pamanīja kādu velosipēdistu, kurš pārbrauca pāri sarkanajai luksofora gaismai. Likumsargi centās velosipēdistu apturēt, taču velosipēdists, pamanot ceļu policistus, bēga prom.

Likumsargi ar automašīnu sāka dzīties pakaļ. Brīdī, kad policisti notvēra riteņbraucēju, viņš uzsāka aktīvu pretošanos un ar metāla stieni sāka sist likumsargiem, kā rezultātā abiem policistiem tika nodarīti miesas bojājumi.

Tādēļ agresīvā vīrieša savaldīšanai nācās pielietot speclīdzekļus, un vīrietis tika aizturēts. Pārbaudot viņa personību, noskaidrots, ka viņš dzimis 1963.gadā.

1971.gadā dzimušais policists tika nogādāts medicīnas iestādē, taču otram, 1975.gadā dzimušajam policistam, nebija nepieciešama hospitalizācija.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim vai citai valsts amatpersonai. Par šādu noziegumu likumā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.