Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Otrdien Ķengaraga iecirkņa teritorijā atsavinājām 23000 nelegālo cigarešu, 8500 gramu tabakai līdzīgas vielas un trīs litrus alkohola 2016. gada 15. jūnijs

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde saņēma operatīvo informāciju par iespējamu nelegālu akcizēto preču tirdzniecību Rīgā, Lubānas tirgū. Pārbaudot saņemto informāciju, tirgū ieradās Rīgas Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicisti.

Pie kādas pārdevējas, kura tirgoja apģērbus un citas preces, tika atrastas arī cigaretes ar Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas akcīzes markām. Blakus cigaretēm likumsargi uzgāja arī 85 iepakojumus ar aizdomīgu vielu. Lai gan uz iepakojumiem bija uzraksts, ka tas ir augsnes kondicionieris, viela vairāk atgādināja tabaku.

Kopā tirgū policisti atsavināja 20 800 nelegālo cigarešu un 8500 gramu tabakai līdzīgās vielas, kas tika nosūtīta ekspertīzei.

Šobrīd ir uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Šī gan nav vienīgā vieta Ķengaraga iecirkņa teritorijā, kur vakar atsavinātas nelegālās akcizētās preces.

Pārbaudot operatīvo informāciju par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu, Rīgas Ķengaraga iecirkņa Kārtības policijas nodaļas policisti vakar ap pulksten 11.00 ieradās kādā daudzdzīvokļu namā Maskavas ielā. Pirmajā stāvā mājas kāpņu telpā likumsargi atrada slēdzamu skapi, kurā atradās 15 nelielas pudeles ar nezināmas izcelsmes grādīgo dziru. Turpat tika aizturēts 1972. gadā dzimušais alkohola glabātājs, kurš jau iepriekš sodīts par šādiem likumpārkāpumiem.

Šajā pašā namā arī pie kādas 1973. gadā dzimušas sievietes tika atrastas un konfiscētas 2200 dažādu marku cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, kā arī bez tām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis ar sievieti šīs nelegālās preces tirgojuši.

Par nelegālo preču glabāšanu 1973. gadā dzimušajai sievietei sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols. Savukārt pret gadu vecāko vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu.

Attēls ir ilustratīvs.