Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis izdara nāvējošus miesas bojājumus nepareizā vietā noliktas alkohola pudeles dēļ. 2016. gada 6. jūnijs

Naktī no sestdienas uz svētdienu kāda Bolderājas nama iedzīvotāji izdzirdēja sievietes kliedzienus, kas nāca no kaimiņu dzīvokļa, un par to paziņoja Valsts policijai. Policisti ieradās notikuma vietā.

Dzīvokļa durvis nebija aizslēgtas. Iegājuši dzīvoklī, policisti atrada sievietes līķi ar galvas traumu. Uzsākot izmeklēšanu, policisti noskaidroja, ka nelaiķe ir dzimusi 1954. gadā un noziegumu, iespējams, izdarījis 1978. gadā dzimis vīrietis.

Divas stundas pēc slepkavības Rīgas reģiona kriminālpolicisti sadarbībā ar Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicistiem aizdomās turamo vīrieti minētā policijas iecirkņa teritorijā uz ielas aizturēja.

Sākotnēji vīrietis savu vainu noliedza, taču tagad izdarītajā atzīstas. Viņš atklājis, ka ar minēto sievieti bijis nesen iepazinies, un abi devušies uz viņas dzīvokli lietot alkoholu. Izdarīto vīrietis skaidro ar pēkšņu dusmu lēkmi. Viņu esot aizkaitinājis, ka uz grīdas stāvējusi alkohola pudele. Tāpēc viņš sācis savu tikko iepazīto paziņu sist ar kājām. Pēc slepkavības vīrietis paņēmis alkohola pudeli un devies prom.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Svētdien, 5. jūnijā, aizturētajam tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.