Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpilī uzieta un likvidēta marihuānas audzētava 2016. gada 3. jūnijs

Maija beigās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki savā rīcībā ieguva informāciju, ka Daugavpilī kāda persona, iespējams, lielā apmērā glabā narkotiskas vielas. Šīs informācijas pārbaudei tika uzsākts kriminālprocess.

Izmeklēšanas ietvaros, policisti  veica nepieciešamos pasākumus personas pārbaudei, kā rezultātā aizdomās par narkotisko vielu nelikumīgu apriti aizvadītas nedēļas nogalē aizturēja 1986.gadā dzimušu vīrieti. Turpinot izmeklēšanas darbības, tika veikta šī vīrieša dzīvesvietas apskate, kuras rezultātā policisti atklāja marihuānas audzētavu, kas bija ierīkota trīsistabu dzīvoklī. Dzīvoklī bija ierīkota speciāli nodalīta telpa augu audzēšanai ar nepieciešamo apgaismojumu, ventilāciju un izmantots speciāls aprīkojums. Kopumā izņemts būtisks marihuānas daudzums – 500 grami.

Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis agrāk nav nonācis policijas redzeslokā. Policija turpina izmeklēšanu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu lielā apmērā likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem.