Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Ķengaragā pie vīrieša atrod vairākus nelegālus šaujamieročus un munīciju 2016. gada 12. maijs

Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, nelikumīgi glabā dažādus šaujamieročus. Policisti, pārbaudot saņemto informāciju, veica kratīšanas aizdomās turamās personas dzīvesvietā, pagrabā, automašīnā, kā arī garāžā.

Aizvakar, 10. maijā, policisti kratīšanas laikā 1970. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā, automašīnā un pagrabā Maskavas ielā atrada un atsavināja četrus kara laika šaujamieročus – divas karabīnes un divus automātus, kā arī 182 patronas.

Tālākas izmeklēšanas laikā Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti noskaidroja, kur atrodas aizdomās turamās personas garāža. Vakar, 11. maijā policisti tur veica kratīšanu. Tās laikā tika atrasti vēl divi automāti, viena karabīne un apgriezta bise, kā arī 782 patronas.

Pret vīrieti, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā, tika uzsākts kriminālprocess par šaujamieroču, šaujamieroču būtisko sastāvdaļu, šaujamieroču munīcijas glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.