Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lēdurgas pagastā pie vīrieša atrasti trīs nelikumīgi ieroči, 135 patronas un vairāki simti nelegālo cigarešu 2015. gada 16. decembris

Siguldas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, nelikumīgi glabā ieročus. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti veica sankcionētu kratīšanu aizdomās turamā 1967. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā Lēdurgas pagastā.

Kratīšanas laikā tika atrasti trīs nelikumīgi glabāti ieroči. Šobrīd ir nozīmētas šaujamieroču ekspertīzes, taču sākotnējā informācija liecina, ka divi no ieročiem ir medību bises, bet trešais – mazkalibra ierocis. Tāpat vīrieša dzīvesvietā tika atrastas 135 dažāda veida patronas, kā arī 543 nelegālas cigaretes ar Krievijas un Kazahstānas akcīzes markām.

Policijā pret 1967. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par šaujamieroču un to munīcijas glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Tāpat tiks lemts par administratīvās lietvedības uzsākšanu saistībā ar nelegālo cigarešu glabāšanu.