Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija turpina dienesta pārbaudi par izbraukšanu uz notikuma vietu Garkalnē 2015. gada 15. decembris

Par iespējamo policijas novēloto izbraukšanu uz notikuma vietu Garkalnē, kur mežā tika atrasts kādas sievietes līķis, Rīgas reģiona pārvaldē jau piektdien uzsāktā dienesta pārbaude ar Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža rīkojumu ir pārsūtīta Valsts policijas Iekšējās kontroles birojam.

Dienesta pārbaudē uzdots noskaidrot katra iesaistītā darbinieka faktisko rīcību konkrētajā situācijā un to, vai izsaukuma pieņemšana un apkalpošana ir pilnībā atbildusi iestādes iekšējo normatīvo aktu prasībām, kā arī Ministru kabineta noteikumiem Nr. 190 “Noteikumi par notikumu reģistrēšanas kārtību un policijas reaģēšanas laiku”.

Policija atgādina, ka piektdien ap pulksten deviņiem rītā Garkalnē tika atrasts 1938. gadā dzimušas sievietes līķis ar miesas bojājumiem. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un lietā turpinās izmeklēšana. Viena no policijas versijām liecina, ka sieviete, iespējams, ir gājusi bojā ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, pēc kā ir ievilkta mežā. Tomēr precīzi sievietes nāves cēloņi un apstākļi tiks noskaidroti tālākajā izmeklēšanas gaitā. 

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv