Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Baldonē atrod trīs tonnas spirta 2015. gada 24. septembris

Šomēnes Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki, sadarbojoties ar kolēģiem no VP Zemgales reģiona, kādā metāla konteinerā atrada 3,2 tonnas spirta. Par nelikumīgu spirta uzglabāšanu apcietināts nelegālās dziras īpašnieks.

Strādājot nelegālā alkohola apkarošanas jomā un veicot virkni operatīvo pasākumu, 10. septembrī VP Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki piesaistīja VP ENAP, lai Baldonē pārbaudītu kādu metāla konteineru. Pārbaudes laikā tika atklāts, ka konteinerā ir liels daudzums nelegāla spirta. Turpat tika aizturēts arī 1972.gadā dzimis vīrietis, kurš tajā brīdī automašīnā krāmēja tvertnes ar nelegālo dziru.

Kopā atsavināti 4075 litri jeb 3,2 tonnas spirta, tāpat atsavināta automašīna, kas izmantota nozieguma veikšanai, savukārt aizturētajam vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu uzglabāšanu lielā apmērā, par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat piecus gadus ilgs cietumsods.

 

Sagatavoja:

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67075394
Mob.tālr. 27878155