Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policijas ceļu satiksmes drošības mācību klase ir atsākusi darbu; aicinām pieteikties interestus! 2015. gada 18. septembris

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes telpās Rīgā, Stabu ielā 89 ir izveidota un atsākusi darbu ceļu satiksmes drošības mācību klase, kas paredzēta ceļu satiksmes noteikumu apgūšanai un citu ar ceļu satiksmi saistītu preventīvu pasākumu bērniem organizēšanai. 

Mācību klase izveidota ar mērķi izglītot bērnus un sekmēt skolēnu zināšanas par ceļu satiksmes drošību. Kā uzsver mācību klases Satiksmes drošības pārvaldes inspektore Dana Fedulova: "Šajā klasītē bērniem ir iespēja piedalīties radošās aktivitātēs un aktīvi izmēģināt savas prasmes ceļu satiksmē. Mācību klasē praktisko nodarbību laikā bērni varēs izspēlēt dažādas situācijas uz ceļa, praktiski izmēģināt un pārliecināties par atstarotāju nepieciešamību, kā arī piedalīties diskusijās par ceļu satiksmes drošību."

Aicinām ikvienu interesentu pieteikties nodarbībām Valsts policijas ceļu satiksmes drošības mācību klasē, zvanot Danai Fedulovai uz tālruņa numuru 67208311 vai sūtot pieteikumu Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldes priekšniekam Normundam Krapsim uz adresi Rīgā Stabu ielā 89, LV-1009.