Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Augustā ar stacionārajiem un pārvietojamajiem fotoradariem fiksēti teju 6,5 tūkstoši ātruma pārkāpēju. 2015. gada 09. septembris

Augustā ar stacionārajiem un pārvietojamajiem fotoradariem fiksēti teju 6,5 tūkstoši ātruma pārkāpēju. Steidzīgākie no tiem apkopti inforgafikā un publicēti Valsts policijas mājas lapā sadaļā Fotoradari vai sekojot linkam:http://www.vp.gov.lv/?id=739&said=739.

Iepriekšējā mēnesī viens no lielākajiem ātruma pārkāpumiem fiksēts uz autoceļa Rīga – Ventspils 16. kilometrā virzienā uz Jūrmalu, kur Mercedes Benz šoferis braucis ar ātrumu 147 kilometri stundā. Savukārt Rīgā, uz Dienvidu tilta, kāds Mitsubishi markas automašīnas vadītājs ātrumu pārsniedzis par 72 kilometriem stundā, braucot apdzīvotā vietā ar ātrumu 142 kilometri stundā.

Atgādinām, ka kopš šī gada 2. jūlija stājušies spēkā bargāki sodi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Steidzīgajiem šoferīšiem turpmāk būs jāatsakās no krietni lielākas naudas summas, nekā tas bija iepriekš, tāpat par lielākiem ātruma pārkāpumiem šoferiem tiks noņemtas tiesības uz soda sankcijā minēto laika periodu un piešķirti soda punkti. Vairāk par aktuālajiem sodiem ātruma pārkāpējiem skatīt šeit:http://likumi.lv/…/89648-latvijas-administrativo-parkapumu-….