Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku aizturēts Kauguru pagasta iedzīvotājs 2014. gada 25. jūlijs

Pirmdien, 21.jūlijā Kauguru pagastā policija aizturēja vīrieti, kas ar paštaisītu mačeti nogalinājis kaķēnu. Sākts kriminālprocess.

Pirmdienas vakarā Vidzemes policijā tika saņemta informācija par kāda iereibuša 1957.gadā dzimuša vīrieša neadekvāto uzvedību Beverīnas novadā, Kauguru pagastā. Policijai pastāstīja, ka vīrietis atrodas kādas mājas pagalmā turot rokās paštaisītu mačeti un izsaka draudus izrēķināties.

Policija vīrieti aizturēja un nogādāja iecirknī. Turpinot apstākļu noskaidrošanu, policija konstatēja, ka uz vīrietim atsavinātās mačetes ir redzamas asins pēdas. Kā noskaidrots, vīrietis pirms tam ar mačeti turpat bija nogalinājis kaķēnu, kura mirstīgās atliekas policija nogādās ekspertu rokās, lai noteiktu precīzus nāves cēloņus.

Valmieras iecirknī par notikušo sākts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem un par šādu pārkāpumu maksimālais sods var būt brīvības zaudēšana līdz pat pieciem gadiem.

Aizturētais ir jau iepriekš nonācis konfliktā ar likumu un ir tiesāts. Policija šobrīd noskaidro vīrieša saistību ar citiem iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.   

 

Sagatavoja:

Sintija Virse
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja inspektore
Tālr. 26368442
sintija.virse@vidzeme.vp.gov.lv