Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas reģionā aizturēts šogad jau divdesmitais autovadītājs - kukuļdevējs 2013. gada 5. septembris

Vakar Rīgā, Bukultu ielā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbiniekiem kādas automašīnas Hyundai i30 vadītājs deva kukuli, autovadītājs tika aizturēts par kukuļdošanu un sākts kriminālprocess.

4. septembrī pulksten 12.10 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki par ceļus satiksmes pārkāpumu, kas saistīts ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, apturēja kādu Hyundai i30 automašīnas vadītāju. Apturētā transportlīdzekļa vadītājs bija kāds 1980. gadā dzimis Lietuvas pilsonis un, lai izvairītos no administratīvā soda, policistam deva kukuli. Policisti pārkāpēju aizturēja.
Šogad šis ir jau divdesmitais gadījums Rīgas reģionā, kad sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.
VP RRP atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

 

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: