Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par trim izvarošanām un vairākām laupīšanām aizturēts 24 gadus vecs jaunietis 2013. gada 5. septembris

Vasaras beigās īsā laika posmā Rīgas reģionā tika reģistrētas trīs izvarošanas, kurām visām bija viens rokraksts – uzbrucējs piedraudēja ar nazi, izvaroja un pēc tam aplaupīja cietušo. Iesaistot ievērojamus policijas spēkus, Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki iespējamo varmāku augusta beigās aizturēja un šobrīd viņš ir apcietināts.

Šā gada 22. augustā aizdomās par trīs jaunu sieviešu izvarošanām un vairākām laupīšanām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa darbinieki, sadarbojoties ar Kriminālpolicijas darbiniekiem, aizturēja kādu 1989.gadā dzimušu jaunieti. Rīgas Kriminālpolicijas priekšnieks A.Sozinovs uzsver, ka tiklīdz policija uzzināja par šiem uzbrukumiem, tika iesaistīti ievērojami policijas spēki, lai noziedznieku varētu aizturēt. Varmākas identificēšanā un meklēšanā piedalījās gan Kriminālpolicijas, gan Kārtības policijas, gan vairāku teritoriālo iecirkņu darbinieki.
A.Sozinovs vēsta, ka šobrīd policijai ir zināms, ka jaunais vīrietis pirmo uzbrukumu varētu būt veicis 14.jūlijā, kad Tallinas ielā tika izvarota un aplaupīta jauna sieviete. Arī pārējos uzbrukumus vīrietis veicis salīdzinoši netālu – 1.augustā cietusi kāda sieviete, kas naktī gājusi caur Ziedoņdārzu, bet 7.augustā izvarota un aplaupīta jauna sieviete Artilērijas ielā.
Tāpat vīrietis tiek turēts aizdomās par vienu laupīšanu un diviem laupīšanu mēģinājumiem, kas izdarīti augustā.
Šā gada 24.augustā iespējamam varmākam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, viņš vainu izdarītajā atzīst un skaidro, ka laupīšanas veicis, jo bijusi nepieciešama nauda, taču tajā pašā laikā vīrietis nespēj argumentēt, kādēļ veicis izvarošanas.

Likuma sargiem ir aizdomas, ka aizdomās turētais varētu būt izdarījis vēl citus noziegumus, tādēļ policisti lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086302, 67086330 vai 110.

 

Sagatavoja:

 

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155