Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēta organizēta noziedznieku grupa, kas apzagusi sociālo namu dzīvokļus 2013. gada 4. septembris

Kopš šī gada maija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē saņemti vairāku iedzīvotāju iesniegumi par dzīvokļu zagļiem, kas uzdarbojas Dreiliņu mikrorajonā, apzogot sociālo namu dzīvokļus. Veicot plašus operatīvās meklēšanas pasākumus, Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Kriminālpolicijas pārvaldes Dzīvokļu zādzību apkarošanas nodaļu par zādzībām aizturēja triju cilvēku organizētu grupu. 

29. augustā policijas darbinieki aizturēja kādu 1983. gadā dzimušu, agrāk tiesātu vīrieti. Turpinot pārbaudīt operatīvo informāciju, pirmdien, 2. septembrī, aizturēts kāds 1984. gadā dzimis, iepriekš nesodīts vīrietis. Savukārt vakar policijas darbinieki aizturēja arī trešo organizētās grupas dalībnieku, agrāk sodītu 1977. gadā dzimušu vīrieti. Visi trīs aizturētie vīrieši bijuši narkomāni.
Pašlaik zināms, ka trijotne apzagusi vismaz septiņus sociālos dzīvokļus, taču visticamāk apzagto dzīvokļu skaits ir lielāks. Tas tiks noskaidrots turpmākajā izmeklēšanā. Par zādzību pastrādāšanu vīriešiem draud brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Sankcionētas kratīšanas laikā pie aizturētajiem atrasti divi velosipēdi, par kuriem ir pamats uzskatīt, ka tie ir zagti. Ja persona atpazīst savu velosipēdu, policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruni 67090900 vai 110. 

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29439799

www.vp.gov.lv