Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pastiprināti pārbaudītas tirdzniecības vietas, izņemti nezināmas izcelsmes augu maisījumi 2013. gada 4. septembris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki reida laikā 2.septembrī atkārtoti veica pārbaudes vairākās tirdzniecības vietās, no kurām vienā no tirdzniecības vietām izņēma vairākus iepakojumus ar nezināmas izcelsmes augu vielu, reida laikā aizturēts arī viena persona par narkotisko vielu lietošanu.

Policijas darbinieki vienā no tirdzniecības vietām Jelgavā, Ausekļa ielā atsavinājuši 11 iepakojumus ar pagaidām nezināmas izcelsmes augu vielu, kura nosūtīta ekspertīzei, savukārt citā adresē tirdzniecības vieta bija slēgta un  tirdzniecība ir pilnībā pārtraukta. Pateicoties šādām regulārām pārbaudēm arī Dobelē, tirdzniecības vieta ir slēgta.
Policija jau augusta mēnesī informēja, ka regulāras pārbaudes veiktas Dobelē un Jelgavā.  Reidu ietvaros sadarbībā ar VUGD Jelgavas nodaļu tika veiktas pārbaudes „vīraku” tirdzniecības vietās Jelgavā, no kurām vienā tirdzniecības vietām tika  izņemti 19 gab.iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu valsts izcelsmes vielu un kādā citā tirdzniecības vietā 292 iepakojumi, kuri nosūtīti ekspertīzei. Tirdzniecības vietās pārbaudes tiek rīkotas regulāri - Jelgavā, Dobelē, Tukumā.
Policijas darbinieki lūdz iedzīvotājus arī informēt zvanot uz 110 vai uz anonīmo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes anonīmo uzticības tālruni - 67014077 par iespējamām tirdzniecības vietām, kur tirgo apreibinošas vielas, kā arī, ja ir informācija par personām, kuras nodarbojas ar tās tirdzniecību. Arī sākoties jaunajam mācību gadam iedzīvotājus aicina pievērst uzmanību jauniešu pulcēšanās vietām, ja ir aizdomas, ka jaunieši ir apreibinošu vielu iespaidā lūgums zvanīt policijai.

Anonimitāte garantēta.

Policija turpina strādāt pastiprināti šajā jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv