Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavas novadā aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu 2013. gada 29. augusts

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka š.g.28.augustā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā  aizturējuši autovadītāju, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus.

1964.gadā dzimušais vīrietis vadīja  transportlīdzekli ar neieslēgtām gaismām,   lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols mēģināja policistiem iedot 10 latus, pēc kā arī tika aizturēts. Uzsākts kriminālprocess  pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas „Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Zemgales reģionā šogad aizturēti 43 autovadītāji par kukuļdošanu, no kopējā skaita Jelgavā reģistrēti 9 gadījumi. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv