Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu, šoreiz Vecumnieku novadā 2013. gada 16. augusts

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka  vakar, 15.augustā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Vecumnieku novadā, Vecumnieku pagastā aizturējuši 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš mēģinājis policijas darbiniekiem iedot 200 latus, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Vīrietim, kurš vadījis  automašīnu AUDI 80,  konstatēts alkohola reibums 2,95 promiles un nav bijusi vadītāja apliecība.
Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.
Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 38 autovadītāji par kukuļdošanu. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv