Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bauskas novada svētkos iedzīvotāji lielu interesi izrāda par policijas darbiniekiem, kuri stāsta par ikdienas darbu 2013. gada 14. augusts

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka 3.augustā Bauskā tika aizvadīti Bauskas novada svētki un Bauskas pilsētas 404 gadu jubilejas svinības, bija dažādi izklaides pasākumi, gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pasākuma laikā tika uzrunāti iedzīvotāji, lai vairāk rastos izpratne par policijas darbinieku ikdienas darbu, VP Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa policijas darbinieki ar kolēģiem no Jelgavas, Aizkraukles un Valsts policijas specvienības „Alfa” aktīvi piedalījās Bauskas novada svētkos un prezentēja savu darbu.

Pirmo reizi novada svētkos darbojās īpašs Valsts policijas informatīvais stends. Informatīvajā teltī bija iespēja apskatīt speclīdzekļus, par kuriem milzu interesi izrādīja mazi puikas un pieauguši vīri, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tika dota iespēja apskatīt stekus, roku dzelžus, bruņu vestes, ķiveres, policijas norobežojošās lentas. Varēja aplūkot raķešu pistoli un citus ieročus, šajā sektorā rindā gaidīja, gan bērni, gan vīrieši, gan sievietes.

Bērniem tika piedāvāts veikt dažādus radošus uzdevumus- zīmēt zīmējumus, par tēmu: Policijas darbs, likt puzles, risināt krustvārdu mīklas, spēlēt izglītojošu kabatas formāta spēli "Narkotikām Nē", “Iela” un citas. Bērni tika arī pie balvām- atstarotājiem, informatīviem bukletiem, pildspalvām un baloniem ar policijas logo un daudz kā cita.  Lai pasākuma norise bērniem un pieaugušajiem būtu interesantāka, detalizēti tika stāstīts par ceļu satiksmes drošību, un demonstrēta dienesta automašīna Renault Laguna, tika rasta iespēja demonstrēt policijas speciālo tehniku- divus dienesta motociklus, mūsdienīgu speciālo ekipējumu. Pasākuma laikā lielu interesi un cilvēku pūli ap sevi pulcēja inspektori ar dienesta suņiem un tika demonstrēti speciālo cīņu paņēmieni, parkā Saules dārzs cilvēkiem tika stāstīta un rādīta suņu loma policijas darbā. Suņu prasmju demonstrēšana, iespēja iekāpt policijas automobilī, uzvilkt bruņu ekipējumu piesaistīja lielus un mazus svētku apmeklētājus.

Runča Rūda un Bebra Bruno piekrišanu guva ne tikai paši mazākie pasākuma apmeklētāji, arī pieaugušie gaidīja rindā, lai varētu nofotografēties ar populārajiem tēliem.
Bauskas novada svētki 3. augustā ritēja visu dienu. Tajos ko interesantu un aizraujošu varēja atrast ikviens apmeklētājs. Šāda veida pasākumi ar policijas darbinieku piedalīšanos tiks rīkoti arī turpmāk.

Uz tikšanos nākamajos svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv