Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iespējamais automašīnas zaglis pēc aizturēšanas mēģina izdemolēt iecirkni 2013. gada 09. augusts

Trešdien Pārdaugavā aizturēts vīrietis, kurš, iespējams, greizsirdības vadīts vienas dienas laikā paspējis izdarīt virkni pārkāpumu – vīrietis tiek turēts aizdomās par zādzību lielos apmēros, mantas tīšu bojāšanu, miesas bojājumu nodarīšanu, automašīnas vadīšanu bez tiesībām, iespējams, atrodoties narkotisko vielu reibumā.

Trešdien Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma iesniegumu no kādas iedzīvotājas, kura ziņoja, ka viņas bijušais dzīvesbiedrs ir viņu piekāvis un nozadzis viņas automašīnu Nissan QASHQAI.

Izmeklējot šo gadījumu, Kurzemes iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka vīrietis norunājis tikšanos ar cietušo sievieti un tikšanās laikā piesavinājies viņas auto atslēgas un licis viņai iekāpt automašīnā. Pēc tam vīrietis viņu aizvedis līdz Sēlpils ielai, kur pavēlējis viņai izkāpt no automašīnas, un brīdi vēlāk vīrietis cietušajai uzbrucis, nodarot miesas bojājumus. Pateicoties aculieciniekiem, kuri iejaucās notiekošajā, vīrietis pārstāja sist savu dzīvesbiedri un ar viņas automašīnu aizbrauca prom.

Tās pašas dienas vakarā, veicot virkni operatīvo darbību, Kurzemes iecirkņa darbinieki aizturēja 1972.gadā dzimušo vīrieti, taču vīrietis turpināja uzvesties agresīvi pat policijas iecirknī, kur mēģināja izdemolēt aizturēšanas telpu. Iecirknī tika atklāts, ka vīrietim arī nav automašīnas vadīšanas tiesību un, iespējams, viņš tajā diena atradies narkotisko vielu iespaidā, kas tiks precizēts ekspertīzē.

Pēc šiem notikumiem aizturētajam nāksies atbildēt par savu rīcību un pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu, zādzību lielā apmērā un mantas tīšu bojāšanu, taču, ja ekspertīzē atklāsies, ka vīrietis bijis narkotisko vielu iespaidā, tad tiks uzsākts kriminālprocess arī par automašīnas vadīšanu bez tiesībām, atrodoties narkotisko vielu iespaidā. Šobrīd aizdomās turētajam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155
toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv