Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija
Sākums  Lapas karte  Meklēt

Visas aktualitātes Drukāt

Policistu velobiedrības pārstāvji veiksmīgi startē Pasaules policijas ugunsdzēsēju un glābēju sporta spēlēs 2013. gada 8. augusts

Kā pastāstīja Policistu velobiedrības dibinātājs Zintis Gailis, kurš startēja kalnu riteņbraukšanā, neliels pārsteigums mūsu policistiem bija lielais profesionālo sportistu skaits sacensībās. Viņš norādīja, ka sacensībās vadošās vietas izcīnīja un arī kopumā piedalījās ļoti daudz tādu sportistu, kas ikdienu pavada profesionālos treniņos un kuriem sports nav tikai sirdslieta ārpus darba laika, kā tas ir mūsu riteņbraucējiem.

Tādēļ jo īpaši jāuzteic mūsu šosejas riteņbraucēju sniegums, uzskata Z. Gailis. Startējot 170 dalībnieku konkurencē, liela daļa no kuriem bija profesionāli sportisti ar pavadošo personālu un iespējami labāko tehnisko nodrošinājumu, J. Visockis 50 km braucienā kopvērtējumā izcīnīja augsto 20. vietu, bet G. Detlavs ierindojās 40. pozīcijā. J. Visockis, pateicoties veiksmīgajam sniegumam, jau saņēmis uzaicinājumu piedalīties starptautiskās riteņbraukšanas sacensībās Spānijā. Savukārt Z. Gailis kalnu riteņbraukšanas sacensībās, ekstrēmā un sarežģītā trasē 25 kilometru distancē izcīnīja 32. vietu.

Policistu velobiedrības pārstāvji, kuri piedalījās sporta spēlēs, ir dažādu Valsts policijas struktūrvienību darbinieki. Policijas majors Z. Gailis ir Valsts policijas centrālā aparāta amatpersona. Majors G. Detlavs ir Rīgas Teikas iecirkņa darbinieks, savukārt, policijas kapteinis Juris Visockis ir Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa vecākais inspektors.

Policistu velobiedrība ir apņēmības pilna turpināt veiksmīgi iesākto un arī nākotnē piedalīties lielās starptautiska mēroga sacensībās. Jau nākamgad iecerēts startēt Eiropas policijas un ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kurām izvirzīti jauni, augstāki mērķi.