Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latvijas policisti startēs Pasaules Policijas un Ugunsdzēsēju sporta spēlēs 2013. gada 29. jūlijs

Pirmo reizi Latvijas vēsturē Valsts policijā strādājošās amatpersonas pārstāvēs Latviju un Valsts policiju tehniskā sporta veidā – velosportā Pasaules Policijas un Ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kas norisināsies no 1. līdz 10. augustam Ziemeļīrijas pilsētā Belfāstā. Komanda ir apņēmības pilna izcīnīt godalgotas vietas.

Valsts policijas komandas dalībnieki - Zintis Gailis, Gatis Detlavs un Juris Visockis piedalīsies divās sporta disciplīnās - šosejas velosportā, kas norisināsies Belfāstā (Belfast) un kalnu divriteņu velosportā, kas norisināsies Ņūrijā (Newry). Komandas dalībnieks, kā arī Policistu velobiedrības dibinātājs Z. Gailis atklāj: „Veiksmīgā un regulārā dalība Latvijas velosacensībās - tādās kā SEB MTB maratoni, TREK – KAUSA maratoni, TELE 2 Rīgas velomaratons, Jūrmalas velomaratons, ir labs sagatavošanās veids, lai piedalītos šajās sporta spēlēs. Esam cītīgi trenējušies, saņēmuši vairākas godalgotas vietas. Domāju, ka Valsts policijas komanda ir gatava veiksmīgam startam.

Sporta spēļu atklāšana ir paredzēta 1. augustā Belfāstā, kādreizējā rūpnīcā, kur tika uzbūvēts kuģis „Titāniks”. Lai veiksmīgi startētu sacensībās, paredzēti treniņi sacensību trasēs, kā arī velotreniņi apkārtnes kalnainajā apvidū. Sporta spēlēs iekļauti 57 sporta veidi, kas tiks organizēti 42 sacensību norises vietās visā Ziemeļīrijā. Sporta spēlēs piedalīsies policijas darbinieki un ugunsdzēsēji aptuveni no 70 valstīm.

Lai Valsts policijas amatpersonas varētu piedalīties sporta spēlēs Ziemeļīrijā, liels paldies sakāms „Latvijas dzelzceļam”, „SIA Velosports” velosporta inventāra veikalam, firmai „G fitness”, „Multipower” sporta uzturam, „Dion Sportlab”, Rīga Radio 94,5 FM, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrībai, Policistu velobiedrībai un citiem, kuriem nav vienaldzīga velosporta attīstība.

Ikvienu, kuru interesē Valsts policijas velokomandas dalība sporta spēlēs, aicinām klausīties tiešraidi no Belfāstas 2. augustā plkst. 15:10 Rīga Radio 94,5 FM, kā arī par gūtajiem iespaidiem sporta spēlēs 7. augustā Rīga Radio 94,5 FM plkst. 18:00 raidījumā „Velo pasaule”.

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Una Rūtere
T.67829478; 28603779
e-pasts: una.rutere@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv