Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija atsavinājusi ievērojamus nelegālo cigarešu un alkohola apjomus 2013. gada 18. jūlijs

Vakar Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki, veicot pārbaudes vairākās vietās, kopumā atsavinājuši 30 tūkstošu nelegālo cigarešu un vairāk nekā 650 litrus nelegālā alkohola. Uzsākti vairāki kriminālprocesi un administratīvās lietas saistībā ar nelikumīgu akcizēto preču apriti.  

Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbinieki pārbaudes laikā Rīgas centrāltirgus teritorijā pie trim tirgoņiem kopumā uzgājuši un atsavinājuši vairāk nekā 9000 nelegālo cigarešu, kā arī četrus litrus nelegālā alkohola. Uzsāktas administratīvās lietas.

Savukārt Ķengaraga iecirkņa darbinieki, veicot pārbaudi Višķu ielā, nelegālā alkohola tirdzniecības vietā izņēmuši septiņus litrus spirta un aizturējuši jau agrāk policijas redzeslokā nonākušu personu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.  

Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki sadarbībā ar pašvaldības policiju kādā nelegālā tirdzniecības vietā Mazajā Nometņu ielā izņēmuši 480 litrus nelegālā alkohola un vairāk nekā 16 tūkstošus cigarešu. Uzsākts kriminālprocess. 

Tikmēr Siguldā, Mālpils pagastā, policija pārbaudījusi trīs adreses – divas privātmājas un kādu it kā slēgtu veikalu. Pārbaudītajās privātmājās policijas darbinieki uzgājuši un atsavinājuši vairāk nekā 1200 nelegālo cigarešu, kā arī 200 litrus dīzeļdegvielas. Saistībā ar  notikušo uzsākts viens kriminālprocess un viena administratīvā lieta. 

Konstatēts, ka veikalā, kas it kā bijis slēgts, joprojām notiek pārtikas preču un alkohola realizācija. Policijas darbinieki veikalā konstatējuši 180 litrus akcizēta alkohola, tomēr veikala darbinieki nevarēja uzrādīt attiecīgus dokumentus, kas norāda uz legālu alkohola izcelsmi. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

 

Sagatavoja:
Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29439799