Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina atsaukties cilvēkus, kas vakar Maskavas ielā aizturēja iespējamo zagli 2013. gada 16. jūlijs

Vakar par zādzību no automašīnas tika aizturēts kāds 35 gadus vecs iepriekš jau vairakkārt sodīts vīrietis. Par zādzību uzsākts kriminālprocess un policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri vakar pēcpusdienā Maskavas ielā aizturēja šo garnadzi.

15. jūlijā ap pulksten 16.00 Rīgas Latgales policijas iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no kādas automašīnas, kas notikusi Maskavas ielā. Aculiecinieki no garāmbraucošas automašīnas bija pamanījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kurš uzkrītoši rosās ap kādu automašīnu un pamanot, iespējamo, zādzību, vīrieti nekavējoties aizturēja. Vīrietis no automašīnas bija paspējis izzagt auto magnetolu.

Kā noskaidrojās zaglis bija uzlauzis automašīnas slēdzeni un iekļuvis tajā, taču aculiecinieki, pamanot notikušo, nozieguma brīdī šo garnadzi paspēja aizturēt. Aizturētais ir 1978. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk ir tiesāts par dažāda veida zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Par zādzību uzsākts kriminālprocess un aizturētais šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Policijas ierašanās brīdī notikuma vietā bija cietušais un aizturētais garnadzis, taču aculiecinieki, kuri zagli aizturēja, nesagaidot policijas ierašanos, jau bija devušies prom. Cietušais aizturētājus nepiefiksēja, tādēļ policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri aizturēja šo zagli, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086302, 67086328 vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv