Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kādā „legālo narkotiku” tirdzniecības vietā policija atrod kafijas automātā paslēptu seifu 2013. gada 09. jūlijs

Vairāku dienu garumā reidu laikā tika veiktas pārbaudes - Centra, Latgales, Ķengaraga un Zemgales mikrorajonos, kur kopā atrasti un atsavināti 1094 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem.

Centra iecirkņa teritorijā reida laikā tika pārbaudītas divas tirdzniecības vietas. Veicot pārbaudi abās vietās kopā tika atrasti un atsavināti aptuveni 100 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem un uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros nozīmēta atsavinātās vielas ekspertīze.

5. jūlijā Latgales priekšpilsētā tika veiktas pārbaudes divās tirdzniecības vietās. Ernesta Birznieka - Upīša ielā tika atsavināti 34 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem, taču Augusta Deglava ielā pārbaudāmais kiosks bija slēgts.

Ķengaraga iecirkņa teritorijā, četru dienu laikā – katru dienu veicot atkārtotas pārbaudes, tika pārbaudītas sešas tirdzniecības vietas un divās tika atsavināti augu valsts izcelsmes maisījumi, kā arī konstatēti tirdzniecības noteikumu pārkāpumi. Rudens ielā tika atsavināti 20 iepakojumi ar nezināmas augu valsts izcelsmes vielu, bet vakar Maskavas ielā tika atsavināti 807 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumu. Pārbaudot šo tirdzniecības vietu policija atklāja, ka 200 iepakojumi atrodas galda atvilktnē, taču pārējie 607 iepakojumi seifā, kurš bija paslēpts kafijas automātā. Lai noskaidrotu, vai atsavinātie augu maisījumi satur narkotiskās vielas, noteikta vielu ekspertīze.

Zemgales iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika pārbaudītas vairākas tirdzniecības vietas, un vienā no tām, Nometņu ielā tika atsavināti 133 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem.

Pārbaudes tika veiktas sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju, Valts darba inspekciju, Rīgas Kriminālpolicijas 3. biroja darbiniekiem un VUGD. Reidu laikā tika pārbaudīts arī, vai tirdzniecības vietās nav veikti ekonomiska rakstura pārkāpumi, pārkāpumi darba tiesību jomā, ugunsdrošība, kā arī cita veida pārkāpumi.

Policija atgādina, ka arī turpmāk tiks pievērsta pastiprināta uzmanība šīm un citām tirdzniecības vietām.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv