Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apjomīga reida laikā tika veiktas kārtējās pārbaudes „legālo narkotiku” tirdzniecības vietās 2013. gada 4. jūlijs

Latgales priekšpilsētā reida laikā tika pārbaudītas divas tirdzniecības vietas. Veicot pārbaudi Jēzusbaznīcas ielā, tika atrasti un atsavināti 97 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem un uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros nozīmēta atsavinātās vielas ekspertīze. Otra pārbaude tika veikta Augusta Deglava ielā.

Teikas mikrorajonā tika veiktas pārbaudes četrās tirdzniecības vietās. Brantkalna ielā tika atsavināti 43 maisiņi un Ieriķu ielā 46 maisiņi. Pārējās pārbaudes tika veiktas Hipokrāta ielā un Varavīksnes gatvē.

Centra iecirkņa teritorijā tika pārbaudītas vēl divas tirdzniecības vietas. Krišjāņa Barona ielā tika atrasti un atsavināti 38 polimēra materiāla maisiņi ar nezināmas izcelsmes zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, taču pazemes tunelī, Marijas ielā kādā kioskā tika atrasti un atsavināti 316 polimēra maisiņi ar tajos esošu nezināmas izcelsmes zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu. Lai noskaidrotu, vai atsavinātie augu maisījumi satur narkotiskās vielas, noteikta vielu ekspertīze.

 

Pārbaudes tika veiktas sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju, Valts darba inspekciju un Rīgas Kriminālpolicijas 3. biroja darbiniekiem. Reidu laikā tika pārbaudīts arī, vai tirdzniecības vietās nav veikti ekonomiska rakstura pārkāpumi, pārkāpumi darba tiesību jomā, kā arī cita veida pārkāpumi.

Policija atgādina, ka arī turpmāk tiks pievērsta pastiprināta uzmanība šīm un citām tirdzniecības vietām.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv