Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pēc iedzīvotāja atsūtīta video policija pie diviem vīriešiem atrod četrus ieročus 2013. gada 3. jūlijs

Pagājušās nedēļas vidū kāds iedzīvotājs uz policiju atsūtīja video, kurā bija redzams, ka Dzirnavu ielā netālu no krustojuma ar Elijas ielu kādā daudzdzīvokļu namu pagalmā staigā bruņots vīrietis. Policija pārbaudīja iedzīvotāja sniegto informāciju un aizturēja divus vīriešus, pie kuriem atrada četrus ieročus.

Iedzīvotājs policijai atsūtītajā videomateriālā pauda sašutumu par to, ka Rīgas centrā gaišā dienas laikā pa ēkas pagalmu staigā acīmredzami bruņots vīrietis. Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki tajā pašā dienā, kad saņēma video, pārbaudīja iedzīvotāja norādīto adresi un tajā atrada pneimatisko ieroci, kas, iespējams, pielāgots šaušanai ar kaujas patronām.

Dienu vēlāk, 27. jūnijā policisti veica atkārtotu pārbaudi šajā vietā un atsavināja vēl trīs ieročus – pistoli, bisi un pašizgatavotu ieroci, kas izgatavots no metāla caurules. Tāpat Latgales iecirkņa darbinieki aizturēja divus vīriešus, pie kuriem šie ieroči atradās. Aizturētie ir dzimuši 1960. un 1966. gadā un agrāk jau nonākuši policijas redzeslokā par huligāniskām darbībām.

Aizturētie atzina, ka ieročus izmantojuši izklaidei, šaujot mērķī vai pa tukšām pudelēm. Interesanti, ka arī pašizgatavotais ierocis bija derīgs šaušanai ar medību patronām. Šobrīd uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu pārējās notikuma detaļas, kā arī precīzi izzinātu aizturēto personu motivāciju, kādēļ viņiem bija nepieciešams šāds arsenāls.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: