Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalas pludmalē atpūtnieks paliek bez dokumentiem un planšetdatora 2013. gada 28. jūnijs

Kāds Jūrmalas pludmales apmeklētājs palika bez sava planšetdatora un somiņas, jo uz īsu brīdi savas mantas bija atstājis bez uzraudzības. Sākoties peldsezonai, policija aicina atpūtniekus un pludmales apmeklētājus rūpēties par savām personīgajām mantām un neatstāt tās bez uzraudzības.

 

Šā gada 25. jūnijā Jūrmalā pie kādas kafejnīcas, kur vasaras sezonā atpūtnieku ērtībai ārā tiek iznesti galdiņi un dīvāni, lai būtu iespējams pasēdēt ārpus kafejnīcas telpām, kāds Jūrmalas pludmales apmeklētājs palika bez somas, kurā atradās viņa personīgās mantas - planšetdators, kā arī maks ar dokumentiem un naudu.  Cietušais savu somu uz īsu brīdi, bez uzraudzības, bija atstājis pie kafejnīcas uz galdiņa, taču ar to arī veiklajam garnadzim pietika.

 

Šobrīd vasaras sezona rit pilnā sparā, līdz ar to arī pludmales apmeklējumi un peldēšanās laiks, taču ar to arī neizpaliek nepatīkami pārsteigumi – mantu zagļi.

Policija aicina cilvēkus rūpēties par savu personīgo mantu drošību un neatstāt tās bez uzraudzības. Dodoties peldēties vai piedaloties sportiskās aktivitātēs, ieteicams palūgt kādu uzticamu cilvēku pieskatīt jūsu personīgās lietas, bet svarīgus dokumentus un citas īpaši vērtīgas mantas dodoties uz pludmali vislabāk atstāt mājās.

 

 

 

 

 

Sagatavoja:

Ance Rozīte

VP Rīgas reģiona pārvaldes

Preses un sabiedrisko attiecību sektora

Vecākā speciāliste

tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131

FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP

TWITTER: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp

e-pasts: