Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par grupveida izvarošanu aizturēti divi vīrieši 2013. gada 26. jūnijs

Pagājušās nedēļas otrajā pusē Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki par grupveida izvarošanu aizturējuši divus vīriešus. Līgo svētkus abi aizturētie pavadīja apcietinājumā.

 

Šā gada 17.jūnija naktī Brasas iecirkņa darbinieki saņēma zvanu, kurā kāda jauna sieviete pavēstīja, ka vienā no Rīgas parkiem viņu ir izvarojuši divi vīrieši. Uz notikuma vietu izbrauca policijas darbinieki un pārmeklēja tuvējo apkārtni, taču varmākas jau bija paspējuši aizbēgt.

 

Lai atrastu abus vīriešus, policisti uzsāka plašus izmeklēšanas pasākumus un četras dienas vēlāk meklēšanas darbi vainagojās panākumiem – piektdien ap pulksten sešiem vakarā likuma sargi Rīgā aizturēja 1978.gadā dzimušu vīrieti un četras stundas vēlāk Jūrmalā aizturēja otru iespējamo varmāku, kurš dzimis 1974.gadā un agrāk jau tiesāts par izvarošanu.

 

Abi aizturētie savu vainu atzina un paskaidroja, ka pirmdienas naktī kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus, taču, kad tie beigušies, devušies pastaigā pa pilsētu nolūkā iepazīties ar kādu sievieti. Vīrieši skaidroja, ka pastaigas laikā nonākuši vienā no Rīgas parkiem, kur pamanījuši kādu jaunu sievieti un nolēmuši viņai uzbrukt.

 

Abi varmākas sievieti ievilkuši krūmos un pret viņas gribu apmierinājuši savu dzimumtieksmi. Vēlāk vīrieši aizbēguši, taču cietusī uzreiz vērsusies policijā.


Izmeklēšanas laikā policistiem ir izdevies arī atgūt cietušās mobilo tālruni, kuru viens no aizturētajiem bija piesavinājies, iespējams, uzbrukuma laikā. Sestdien abiem vīriešiem, kuri tiek turēti aizdomās par izvarošanu grupā, kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

 

 

 

 

Sagatavoja:

Toms Sadovskis

VP Rīgas reģiona pārvaldes

Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs

tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155

FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP

TWITTER: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp

e-pasts: