Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iecavas novadā par slepkavību aizturēti četri jaunieši 2013. gada 26. jūnijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 25.jūnijā  VP ZRP Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar VP Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas un VP Galvenās Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.un 3.nodaļas  darbiniekiem, aizdomās par 1992.gadā dzimušas jaunietes noslepkavošanu 24.junijā Iecavas novadā, aizturējuši četrus jauniešus.

Šī gada 25.jūnijā VP Bauskas iecirknī tika saņemta informācija, ka Iecavas novadā, vienā no bijušās rūpnīcas teritorijām atrasts sievietes līķis. Ierodoties policijas darbiniekiem notikuma vietā fakts apstiprinājās, konstatētas arī vardarbīgas nāves pazīmes – vairākas durtas un grieztas brūces ķermenī un sistas brūces galvas rajonā. Noskaidrota mirušās sievietes personība, 1992.gadā dzimusī Jūrmalas iedzīvotāja. Apskatot apkārtni arī konstatēts, ka pirms noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas notikusi arī svētku  svinēšana, alkohola lietošana.

Aizdomās par  slepkavību, aizturēti četri jaunieši – divi 1995.gadā un divi 1996.gadā dzimušie, viens kuriem ir pilngadīgs. Trīs no viņiem no Iecavas un viens no Īslīces pagasta. Jaunieši ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā un tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta „Par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība)”, kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai jaunieši nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472