Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Sieviete, uzdodoties par acu ārsti, apkrāpj sirmgalvi 2012. gada 15. oktobris

Piektdien, 12. oktobrī kāda 1920. gadā dzimusi kundze devās mājās no Rīgas Centrāltirgus. Sabiedriskā transporta pieturā ar kundzi iepazinās kāda sieviete. Sarunas laikā svešā sieviete no sirmgalves uzzināja, ka viņa dzīvo viena un viņai ir problēmas ar redzi.

Svešiniece, uzzinot par redzes traucējumiem, paziņoja, ka viņa ir acu ārste un labprāt aizbraukt pie sirmgalves uz dzīvokli, lai veiktu tur speciālu procedūru redzes uzlabošanai. Pensionāre, neko ļaunu nenojaušot, piekrita piedāvājumam un uzaicināja svešinieci uz savu dzīvokli.

Dzīvoklī krāpniece kundzei acī iepilināja it kā ārstējošus acu pilienus un teica, ka pilienu iedarbībai esot jāuzsien uz acīm apsējs un jānogaida pusstunda. Kamēr pensionāre gaidīja zāļu iedarbību, krāpniecei bija iespēja netraucēti pārmeklēt dzīvokli.

Pēc procedūras, kad nepazīstamā sieviete jau bija aizgājusi, pensionāre konstatēja, ka ir pazudis vīra dāvinātais zelta gredzens un nauda – vairāk nekā 200 latu. Par notikušo VP Rīgas Teikas iecirknī sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Policija aicina iedzīvotājus brīdināt par šāda veida krāpniekiem savus vecvecākus, kaimiņus un citus pazīstamos pensionārus, kuri dzīvo vieni.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER
: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: