Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jēkabpilī par slepkavību aizturēts agrāk tiesāts vīrietis, policija pateicas sabiedrības atbalstam 2012. gada 8. oktobris

Sabiedrība tika informēta, ka otrdien, 2.oktobrī ap pulksten 19.00 Jēkabpils pilsētas centrā netālu no veikala „Mego” tika atrasts 1957.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Sakarā ar šo notikumu policija medijos izplatīja paziņojumu ar lūgumu atsaukties aculieciniekus.

Pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai, VP ZRP Jēkabpils iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, jau trešdien pēcpusdienā noskaidroja aizdomās turēto personu šī smagā nozieguma izdarīšanā un veica tās aizturēšanu, ievietojot īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Aizdomās turētā persona ir 1973.gadā dzimis vīrietis, Jēkabpils iedzīvotājs, kurš par līdzīga nozieguma izdarīšanu 1999.gadā tika notiesāts ar brīvības atņemšanu uz 8 gadiem un sešiem mēnešiem un 2008.gadā tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas, sakarā ar soda izciešanu.

Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu kriminālprocess kvalificēts pēc Krimināllikuma 116.panta – slepkavība. Policija turpina skaidrot slepkavības motīvus.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījuma izdarīšanā.

Policija pateicas visiem iedzīvotājiem, kuri sniedza informāciju, tādējādi veicinot noziedzīgā nodarījuma atklāšanu.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472