Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aicinām piedalīties "Policijas ielas" aktivitātēs 1. septembrī Vērmanes dārzā! 2012. gada 31. augusts

Sestdien, 1. septembrī Vērmanes dārzā no pulksten 15:00 līdz 18:00 būs „Policijas iela”. Tajā būs atvērtas bērnu radošās darbnīcas, kurās apmeklētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas par policijas darbu un drošības jautājumiem. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt policijas motociklus, tāpat notiks arī policijas ekipējuma demonstrēšana. Lai atsvaidzinātu zināšanas par uzvedību uz ceļa, strādās arī satiksmes regulētājs.

Ar tuvcīņas paraugdemonstrējumiem uzstāsies Speciālo uzdevumu bataljons, savukārt, kinologu dienesta pārstāvji piedāvās iespēju tikties ar dienesta suņiem, tās laikā akcents tiks likts uz savstarpējo socializāciju un draudzību. Bērni varēs piedalīties pat suņu apmācības procesā – turēt tos pavadā, rādīt komandas.

Darbosies arī Ekspertīžu birojs, kas apmeklētājiem parādīs, ko policijas eksperti dara nozieguma izdarīšanas vietā, kā tiek gūti pierādījumi, kā arī ļaus iesaistīties pirkstu nospiedumu un pēdu atlējumu radīšanas procesā.

Ikviens apmeklētājs kopā ar policijas tēliem Runci Rūdi un Bebru Bruno varēs apmeklēt piedāvātās atrakcijas, kuru apmeklēšanas laikā būs iespēja aizpildīt interaktīvu karti un saņemt „Policijas drauga pasi”.

 

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: