Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pēc žurnālista iesnieguma policija aiztur vīrieti par pedofiliju 2012. gada 28. augusts

Aprīlī Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijā pēc kāda žurnālista iesnieguma tika sākts kriminālprocess par mazgadīgu personu pamudināšanu tikties ar mērķi stāties dzimumattiecībās.

Veicot izmeklēšanas darbības, policisti guva pietiekami daudz pierādījumu, lai 22.augusta pēcpusdienā Rīgā būtu pamats aizturēt 1978.gadā dzimušu vīrieti. Viņš tiek turēts aizdomās par vairāku mazgadīgo pamudināšanu stāties dzimumattiecībās.

Aizturētais vīrietis savu vainu noliedz. Viņš jau agrāk divas reizes sodīts par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī nepilnus divus gadus pavadījis apcietinājumā.

24.augustā tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu - aizdomās turētajam vīrietim. Pēc Krimināllikuma 162.1 panta 2.daļas par mazgadīgu personu pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās, kā arī par mēģinājumu veikt šīs darbības maksimālais sods ir brīvības atņemšana līdz trim gadiem.

Policijai ir informācija par vairākiem mazgadīgiem cietušajiem, taču ir pamatotas aizdomas, ka to skaits varētu būt lielāks. Tādēļ policijas darbinieki lūdz atsaukties ikvienu, kurš būtu cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086659, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

pedofils082012.jpg

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv