Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā aiztur maksas autostāvvietu monētu viltotājus 2012. gada 30. maijs

Nedēļas sākumā policija saņēma iesniegumu no kādas maksas stāvvietu firmas Rīgā par kases automātos atrastām viltus monētām. Izmeklēšanas gaitā policisti noskaidroja, ka šādā veidā krāpnieki pirka stāvēšanas atļaujas kvītis un vēlāk tās pārdeva par puscenu autovadītājiem, kuri stāvvietā vēlējās novietot savu transportlīdzekli.

Rīgas policija sāka kriminālprocesu un veica izmeklēšanu, pievēršot pastiprinātu uzmanību maksas stāvvietām. 28.maija pēcpusdienā Turgeņeva ielā kāds policijas darbinieks pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, kuri mēģināja mest monētas maksas autostāvvietas kases automātā, taču aparāts tos vairakkārt nepieņēma. Likumsargi abas aizdomīgās personas aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Pie aizturētajiem 1983. un 1984.gadā dzimušajiem vīriešiem policisti atrada 41 monētu formas metāla izstrādājumu.

Iespējamie monētu viltotāji policijas iecirknī taisnojās, ka metāla izstrādājumus atraduši un noliedza savu vainu. Par notikušo Rīgas policijā sākts kriminālprocess par krāpšanu un turpinās izmeklēšana.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv