Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

VP Zemgales reģiona pārvalde aizturējusi vairākas personas par laupīšanu un zādzībām 2012. gada 22. maijs

VP Zemgales reģiona pārvalde, jau iepriekš informēja, ka šā gada 17.aprīlī ap pulksten 01.00 Ozolnieku novadā, Salgales pagastā, Emburgā, tika iekļūts privātmājā, pielietojot vardarbību pret 1938.gadā dzimušu vīrieti, tika nolaupīti 600 lati.

VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, aizdomās par laupīšanu aizturējuši 1982.gadā dzimušu vīrieti.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas „ Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt šā gada 3.maijā ap pulksten 6.30 tika konstatēts, ka no SIA teritorijas Ozolnieku novadā, Cenu pagastā, nozagti metāla izstrādājumi - vairāki ekskavatoru kausi, elektromotrs u.c.metāla izstrādājumi.

VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, aizdomās par metālu izstrādājumu zādzību aizturēja piecas personas, vietējos iedzīvotājus.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panata 3.daļas

"Par ar zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472