Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par draudzenes nonāvēšanu aizturēts students 2012. gada 21. maijs

Pagājušajā ceturtdienā Valsts policijā vērsās kādas 1988. gadā dzimušas jaunietes vecāki, ziņojot, ka meita jau vairākas dienas neatbild uz tālruņa zvaniem. Vecāki norādīja meitas dzīvesvietu, kuru Rīgas policisti pārbaudīja. Dzīvesvietā likuma sargi atrada jaunās meitenes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Notikušā apstākļu noskaidrošanai policisti sāka kriminālprocesu.

Turpinot izmeklēšanu, policistiem radās pamatotas aizdomas, ka jaunās sievietes nonāvēšanā varētu būt vainojams viņas dzīvesbiedrs, kuru likuma sargi sāka meklēt. Līdz nākamās dienas vakaram policisti pārbaudīja vairākas jaunā vīrieša iespējamās atrašanās vietas vairākās Latvijas pilsētās. Meklēšanā iesaistījās arī bojā gājušās jaunietes tuvinieki, ievietojot informāciju sociālajos tīklos.


Sestdienas naktī joprojām turpinājās jaunieša meklēšana, taču viņš, saprotot, ka par izdarīto nāksies atbildēt likuma priekšā, pats ieradās policijas iecirknī un atzinās izdarītajā. Jaunietis pastāstīja, ka liktenīgajā dienā bija lietojis alkoholiskos dzērienus. Viņš atzina, ka, ierodoties mājās, viņam izcēlās konflikts ar draudzeni un viņš tai vairākas reizes iesita un pameta dzīvokli.


Svētdien, 20. maijā, tiesa aizdomās turētajam kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: