Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valmierā atklāta mācību klase interaktīvu mācību organizēšanai 2012. gada 5. aprīlis

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes mācību klasē bērniem nodarbībās tiks piedāvāta iespēja atbilstoši ceļu satiksmes noteikumu prasībām praktiski iejusties ceļu satiksmes dalībnieka lomā gan kā gājējam, gan kā velosipēda vadītājam. Mācību klase bērniem aprīkota ar interaktīvās tāfeles komplektu, ceļiem ar gājēju pārejām un krustojumiem, ceļa zīmēm, luksoforiem, kā arī velosipēdiem un skrejriteņiem.

Klases atklāšanā piedalījās Valsts policijas, Valmieras pilsētas pašvaldības, Valmieras 5.vidusskolas un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja pārstāvji. Pirmajā nodarbībā, ko vēroja aicinātie viesi, piedalījās Valmieras 5. vidusskolas pirmās klases audzēkņi, kam arī pirmajiem tika pasniegta Drošības ABC apliecība. Plānots, ka nodarbības apmeklēs ne tikai mazie valmierieši. Mācību klasē tiek gaidīti bērni no visas Vidzemes. Kā atzina klātesošie, klases izveide ir nenovērtējams ieguldījums bērnu izglītošanā un sniedz cerību, ka ievērojami uzlabos bērnu praktiskās zināšanas un drošību.

Pirmo šāda veida Valsts policijas mācību klasi bērniem 2011.gada rudenī atklāja Rīgā un plānots, ka līdzīgas klases tiks izveidotas arī pārējos Latvijas reģionos.Informāciju sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326; 28653999