Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Brīvdienās aizturētas trīs personas par automašīnu bojāšanu 2012. gada 26. marts

23.martā kādā Dzelzavas ielas kafejnīcā 1981.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā uzvedās agresīvi un personāls izsauca apsardzi. Iereibušais vīrietis pretojās apsardzes darbiniekam un sabojāja apsardzes firmas automašīnu, sasitot bākuguņu gaismas. Apsargi izsauca policiju un likuma sargi agresīvo vīrieti aizturēja.

Tajā pašā dienā Juglas apkaimē kāds, manāmi iereibis, 1977.gadā dzimis vīrietis, šķērsoja ielu neatļautā vietā, izraisot bīstamu situāciju uz ceļa. Vairākas automašīnas apstājās, ļaujot vīrietim šķērsot ielu. Taču iereibušais vīrietis iespēra vienai automašīnai ar kāju un vēl citai iesita pa spoguli. Šīs automašīnas vadītājs aizturēja agresīvo vīrieti un izsauca policiju. Rīgas policijas darbinieki aicina arī otru cietušo autovadītāju vērsties Teikas iecirknī.

Savukārt, sestdien, Rīgā, Nīcgales ielā izcēlās konflikts starp diviem jauniešiem un taksometra vadītāju, jo jaunie vīrieši atteicās maksāt par saņemto pakalpojumu. Konflikta laikā abi agresīvie pasažieri izsita taksometra automašīnas stiklu. Notikuma vietā ieradās Rīgas policisti un aizturēja 1993.gadā dzimušu jaunieti, bet otram jaunietim izdevās aizbēgt.

Visos gadījumos sākti kriminālprocesi un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus. Visi aizturētie vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem administratīviem pārkāpumiem, turklāt visos minētajos gadījumos aizturētie bija alkohola reibumā.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: