Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Spēlē pret SPARTAK tiks noteiktas pastiprinātas drošības normas 2010. gada 2. decembris

2010.gada 2.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Spēlē pret SPARTAK tiks noteiktas pastiprinātas drošības normas

Š.g. 6. decembrī plkst. 19:30 Arēnā Rīga tiks aizvadīta kārtējā KHL regulārā čempionāta spēle starp DINAMO Rīga un Maskavas SPARTAK komandām. Pa ceļam uz futbola Čempionu līgas spēli Slovākijā, šo hokeja spēli Rīgā gatavojas apmeklēt aptuveni 500 SPARTAK futbola fani, kuri ir pazīstami ar savu neprognozējamo uzvedību.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas DINAMO vadību un Arēnas Rīga administrāciju ir paredzējusi virkni drošības pasākumu, lai nepieļautu nekādas masu nekārtības vai huligāniskus incidentus. SPARTAK faniem būs izveidota atsevišķa biļešu kase, atsevišķa ieeja un arī sektori, kuros viņi atradīsies spēles laikā, tiks īpaši norobežoti un tos pastiprināti uzraudzīs Valsts policijas darbinieki. Spēles laikā līdzjutēji ar SPARTAK atribūtiku varēs atrasties tikai vieskomandas  atbalstītāju sektorā.

Lai nepieļautu pirotehnikas un citu aizliegtu priekšmetu ienešanu Arēnā Rīga, kopā ar biļešu pārbaudi, tiks veikta arī pastiprināta drošības kontrole.  Līdzjutējiem uz spēli vajadzētu ierasties laikus, lai neveidotos rindas. Spēles laikā sekos, lai no tribīnēm netiktu izkliegti aizskaroši vai naidu kurinoši saukļi un izteicieni, kas varētu provocēt nekārtības vai konfliktus. Visi sabiedriskās kārtības traucētāji, neatkarīgi no tā, kuru komandu tie atbalsta, nekavējoties tiks izraidīti no Arēnas Rīga.

Pastiprināto drošības normu dēļ nedaudz mainīta arī skatītāju kustība Arēnas Rīga iekšpusē. Šajā spēlē skatītājiem, lai nokļūtu 3. stāvā, nebūs pieejama kāpņutelpa pie 115. sektora. Lai nokļūtu savās vietās 200. - 204. sektoros, varēs izmantot papildus kāpņutelpu blakus liftam aiz 115. sektora.

Skatītājiem, kuri jau ir iegādājušies biļetes vietās no 316.sektora pa kreisi līdz 320. sektoram, kā arī tiem, kuru abonementu vietas atrodas attiecīgajos sektoros, uz šo spēli piedāvās redzamības un cenas ziņā līdzvērtīgas vietas. Ar abonementu īpašniekiem, kuri ir atstājuši savu kontaktinformāciju, Arēnas Rīga administrācija sazināsies iepriekš. Gadījumā, ja tas nav noticis līdz novembra beigām, lūgums pašiem sazināties ar biļešu sistēmas pārstāvjiem, kur iegādājāties abonementu. Biļešu īpašniekiem biļetes tiks apmainītas uz vietas Arēnā Rīga pirms spēles. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam būt saprotošiem!

Sagatavoja:

Aigars Bērziņš
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākais inspektors
Tālr.67829480
Mob.tālr.29378067