Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Divi zaķi ar vienu piegājienu 2020. gada 27. februāris

Aizvadītajās brīvdienās, 22. februārī, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, patrulējot Rīgas ielās ar netrafarēto automašīnu, fiksēja kādu “Opel” markas transportlīdzekli, kurš pārvietojās bez Obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas (OCTA). Likumsargi apturēja automašīnu, lai izskaidrotu tās vadītājam, ko viņš ir pārkāpis, kā arī sastādītu administratīvā pārkāpuma protokolu likumā noteiktā kārtībā.

Brīdī, kad viens no likumsargiem veica pārrunas ar apturēto autovadītāju, otrs Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieks tur pat blakus pamanīja kādu “Volkswagen Golf” markas automašīnu, pa kuras bagāžas nodalījumu aizdomīgi rosījās kāds vīrietis. Viņš pārcilāja kastes, kurās bija manāmi cigarešu iepakojumi, no automašīnas bagāžas nodalījuma uz automašīnas salonu.

Likumsargs autovadītāju uzrunāja un palūdza, lai uzrāda automašīnas bagāžas nodalījuma saturu. Pārbaudot transportlīdzekli policists konstatēja, ka transportlīdzeklī atrodas vairākas kastes ar cigarešu iepakojumiem, kuri ir ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Kopumā no automašīnas tika izņemti 1376 nelegālo cigarešu iepakojumi. Tāpat automašīnas bagāžas nodalījumā tika konstatētas vairākas alkoholisko dzērienu pudeles un degvielas kannas. Taču pēc pārbaudes tika secināts, ka tām ir legāla izcelsme.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.
#atkrāpies