Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Spēļu zāle saņem zvanu par spridzināšanas draudiem 2020. gada 24. februāris

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 23. februārī, Valsts policija saņēma zvanu par izteiktiem draudiem kādā spēļu zālē Ķengaragā – iespējams, ievietots sprādzienbīstams priekšmets. 

Nekavējoties uz notikumi vietu devās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki, Valsts policijas patruļpolicisti un Rīgas pašvaldības policija. “Pa karstām” pēdām aizturēja iespējamo zvanītāju. Tāpat notikuma vietā ieradās pretterorisma vienība “Omega”, kuri, pārmeklējot telpas, nekonstatēja sprādzienbīstamus priekšmetus. 

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sākotnēji 1979. gadā dzimušais aizturētais vīrietis bija devies uz spēļu zāli, bet nav bijis spējīgs uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, tādēļ tika izraidīts no iestādes. Neilgi pēc tam uz spēļu zāli tika saņemts zvans par spridzināšanas draudiem. Darbiniekiem bija nojausma, ka zvanu veica tā pati persona, kura netika ielaista spēļu zālē. 

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231./1 panta - par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas vielas ievietošanu iestādē. Par to soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.